www.Turkkarate.com
  SSS SSS  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dan sınavı sonuçları (Listelenmiş)

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Fatih Açılır Kutu Gör
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Simge

Kayıt Tarihi: 01.Ekim.2003
Konum: Istanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1122
Tesekkür: 498
Puan: 992
%19
  Alıntı Fatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dan sınavı sonuçları (Listelenmiş)
    Gönderim Zamanı: 11.Ocak.2007 Saat 15:51

TRABZON

09 ARALIK 2006

DAN SINAVLARI SONUÇLARI

 

I.DAN

Sıra

No      ADI SOYADI                                                BÖLGESİ                        NETİCE

1         MEHMET AKİF ÇELİK                             ERZİNCAN                     KALDI

2         LATİFE ERGENE                                        ANKARA                        GEÇTİ

3         ONUR UZUN                                                GİRESUN                       GEÇTİ

4         TOLGA ACER                                             TRABZON                      GEÇTİ

5         MURAT ACER                                            TRABZON                      GEÇTİ

6         AYŞEGÜL METİN                                      GİRESUN                       GEÇTİ

7         AYBİGE GÜNAYDIN                                  TRABZON                      GEÇTİ

8         DENİZ ELVAN                                            TRABZON                      GEÇTİ

9         OLGA PİCHENEVSKA                               TRABZON                      GEÇTİ

10       İLKAY YILMAZ                                          TRABZON                      GEÇTİ

11       MURAT YAVUZ                                          TRABZON                      GEÇTİ

12       UĞUR ÖZTAŞ                                              TRABZON                      GEÇTİ

13       AHMET BİRİNCİ                                       TRABZON                      GEÇTİ

14       ADEM KARAKAŞ                                      TRABZON                      GEÇTİ

15       SAMET AKTAŞ                                           TRABZON                      GEÇTİ

16       UĞUR ERDOĞAN                                      TRABZON                      GEÇTİ

17       ZEYNEP YILMAZ                                        TRABZON                      GEÇTİ

18       BİRGÜL ZEREN                                         TRABZON                      GEÇTİ

19       MERVE YÜRÜK                                         TRABZON                      GEÇTİ

20       ŞEYMA KELEŞ                                           TRABZON                      GEÇTİ

21       SEMİR SARAL                                            TRABZON                      GEÇTİ

22       MÜCAHİT KAYA                                        TRABZON                      GEÇTİ

23       RECEP KARA                                              TRABZON                      GEÇTİ

24       OLGUALİ YAZICI                                       TRABZON                      GEÇTİ

25       AYŞE BEKTAŞ                                            TRABZON                      GEÇTİ

26       MELİKE ŞANLITÜRK                               GÜMÜŞHANE               GEÇTİ

27       FİKRİ ONUR ARTUN                                GÜMÜŞHANE               GEÇTİ

28       KÜBRA ÖZTÜRK                                       GÜMÜŞHANE               GEÇTİ

29       DAVUT AKKOYUNLU                               BAYBURT                      GEÇTİ

30       ERDOĞAN YAVUZ                                     BAYBURT                      GEÇTİ

31       İZZET ŞİMŞEK                                            BAYBURT                      GEÇTİ

32       AYŞENUR GÜRBÜZ                                   BAYBURT                      GEÇTİ

33       VEHBİ EREN ÇZDEMİR                           ERZURUM                     GEÇTİ

34       BURAK AHMET AKBULUT                     ERZURUM                     GEÇTİ

35       SERDAR BİNGÖL                                      ERZURUM                     GEÇTİ

36       SERHAT BİNGÖL                                      ERZURUM                     GEÇTİ

37       RAHMATULLAH ENES KAYA                ERZURUM                     GEÇTİ

38       ENES GENÇ                                                 ERZURUM                     GEÇTİ

39       SABİA SEHER GENÇ                                 ERZURUM                     GEÇTİ

40       ŞEYMANUR ERTEN                                  ERZURUM                     GEÇTİ

41       OĞUZHAN KASIMOĞULLARI                ERZURUM                     GEÇTİ

42       AYBERK ERYILMAZ                                 ERZURUM                     GEÇTİ

43       ERDAL ATMACA                                       ERZİNCAN                     GEÇTİ

44       KEMAL KARAKAŞ                                    ERZİNCAN                     GEÇTİ

45       BİLAL MUTLU                                            ERZİNCAN                     GEÇTİ

46       SEMA KAYADAN                                       ERZİNCAN                     GEÇTİ

47       ESMA MUTLU                                            ERZİNCAN                     GEÇTİ

48       TUBA HALİME MUTLU                            ERZİNCAN                     GEÇTİ

49       BEDRİYE APAYDIN                                   ERZİNCAN                     GEÇTİ

 

 

2.DAN

Sıra

No      ADI SOYADI                                                BÖLGESİ                        NETİCE

1         HÜSEYİN FINDIKÇI                                  ERZİNCAN                     GEÇTİ

2         YUNUS GÜLTEPE                                       ERZİNCAN                     GEÇTİ

3         MUSTAFA CEM ÇANKAYA                     ERZİNCAN                     GEÇTİ

4         MUSTAFA KEMAL AKGÜN                     GİRESUN                       KALDI

5         VOLKAN ARSLANER                               ANKARA                        KALDI

6         ABDÜLKADİR DÜNDAR                          KIRIKKALE                   KALDI

7         MURAT KARAKAYA                                 SAMSUN                        GEÇTİ

8         ABDURRAHMAN SERTTAŞ.                   GAZİANTEP                   KALDI

9         MEHMET YILDIZLAR                              TRABZON                      GEÇTİ

10       ÖZKAN KIRIVEROĞLU                            ERZURUM                     GEÇTİ

11       MUHAMMET ÇELEBİ                              ERZURUM                     GEÇTİ

12       MEHMET AKSU                                         TRABZON                      GEÇTİ

 

3. DAN

Sıra

No ADI SOYADI                                        BÖLGESİ                        NETİCE

1     ALİ ŞAHİN                                          TRABZON                      GEÇTİ

2     MEHMET BİRİNCİ                           TRABZON                      GEÇTİ

3     ESRA AKSARAY                                ERZİNCAN                    GEÇTİ

4     COŞKUN ABIŞ                                   GÜMÜŞHANE               GEÇTİ

5     MURAT LÖTEK                                 GÜMÜŞHANE               GEÇTİ

6     BÜLENT DİNÇ                                   GÜMÜŞHANE               GEÇTİ

 

 

 

4.DAN

Sıra

No      ADI SOYADI                                                BÖLGESİ                        NETİCE

1         AHMET ÇELEBİ                                         ERZURUM                     GEÇTİ

2         İDRİS GÜRBÜZ                                          BAYBURT                      GEÇTİ

3         ARZU KOÇ BAYRAM                                ERZİNCAN                     GEÇTİ

4         AYDIN YÜRÜR                                           İSTANBUL                     KALDI

5         ALİ GÜRBÜZ                                               ANKARA                        GEÇTİ

6         HALİL İBRAHİM SARAÇOĞLU              GÜMÜŞHANE               KALDI

7         EKREM SEBAT TURAN                           GÜMÜŞHANE               KALDI

8         ABDÜLHAMİT KAYGIN                           ŞANLIURFA                   KALDI

9         KEMAL KILIÇ                                            TRABZON                      KALDI

 

5.DAN

Sıra

No      ADI SOYADI                                                BÖLGESİ                        NETİCE

1         ADNAN ÇELEN                                          ANKARA                        GEÇTİ

 

Arti verYukarı Dön
Fatih Açılır Kutu Gör
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Simge

Kayıt Tarihi: 01.Ekim.2003
Konum: Istanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1122
Tesekkür: 498
Puan: 992
%19
  Alıntı Fatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Ocak.2007 Saat 15:43
 DEVAM -  09 ARALIK 2006- BURSA
DAN SINAVINI KAZANANLAR
GEÇENLER 
S.n Adı Soyadı DAN DERECESİ Stili Bölgesi
121 Serkan AVCI 1(SHO) Shotokan  İSTANBUL
122 Enver BOYDAŞ 1(SHO) Wado-Ryu ''
123 Arife KARAMAN 1(SHO) '' ''
124 Özlem ŞAHİN     1(SHO) '' ''
125 Öznur KELEŞ     1(SHO) '' ''
126 Melike BASUMLU     1(SHO) '' ''
127 Yonca ŞENTÜRK     1(SHO) Shıto-Ryu İZMİR
128 Lale TATAR     1(SHO) '' İZMİR
129 Sibel ÜZER     1(SHO) '' İZMİR
130 Yalçın MUTLU     1(SHO) '' AFYON
131 Ahmet ATASAY     1(SHO) '' MANİSA
132 Halil AVCI     1(SHO) '' ANTALYA
133 Hatice OMRAK     1(SHO) '' MANİSA
134 Mustafa ILGAZ     1(SHO) '' MANİSA
135 Murat SAYGIN     1(SHO) '' MANİSA
136 Mehmet KARABULUT     1(SHO) '' MANİSA
137 Dilay ÖZİLHAN     1(SHO) '' ANKARA
138 Ayşegül YANIK     1(SHO) '' ANTALYA
139 İbrahim ALA     1(SHO) '' ANTALYA
140 Burak ERKAL     1(SHO) '' ANTALYA
141 Sürayya AKBAŞ     1(SHO) Goju-Ryu ANTALYA
142 Koray DAŞ     1(SHO) '' İZMİR
143 Aylin YILMAZ     1(SHO) '' ''
144 Birsen ENGİN     1(SHO) '' ''
145 Gürkan ÜNVER 1(SHO) '' ''
146 Burak ÇETİNÖZ 1(SHO) '' ''
147 Onur KIRBAĞ 1(SHO) '' ''
148 Mete KILIÇ 1(SHO) '' ''
149 Raşit KOLAY 1(SHO) '' ''
150 Nurettin ÇARDAK 1(SHO) '' ''
151 Mahir ADIBEŞ 1(SHO) '' ''
152 Aycan DALGIÇ 1(SHO) '' ''
153 Ramazan SALTIK 1(SHO) '' ''
154 Özgür Fatih İLERİ 1(SHO) '' ''
         
09 ARALIK 2006- BURSA
DAN SINAVINI KAZANANLAR
GEÇENLER 
S.n Adı Soyadı DAN DERECESİ Stili Bölgesi
1 Mehmet İN 2(NI) Shotokan  İSTANBUL
2 Mustafa Ogulcan ALIMCI 2(NI) '' İSTANBUL
3 Serap YAVUZ 2(NI) '' İSTANBUL
4 Pınar GÜNDOĞDU 2(NI) '' KOCAELİ
5 Rabia KOZAN 2(NI) '' KOCAELİ
6 Şeyda AKDEMİR 2(NI) '' DENİZLİ
7 Hasan ÖZCAN 2(NI) '' DENİZLİ
8 Bahar BÜYÜKMERT 2(NI) '' BURSA
9 Tolga KARASARAÇOĞLU 2(NI) '' BURSA
10 Tebessüm AYYILDIZ 2(NI) '' BURSA
11 Emin ORHAN 2(NI) '' BURSA
12 Yasin GENÇ 2(NI) '' BURSA
13 İsmail İĞDİ 2(NI) '' BURSA
14 Mikail BAĞLUCA 2(NI) '' İSTANBUL
15 Fatih Mehmet YILMAZ 2(NI) '' AFYON
16 Hüseyin ÇAKIR 2(NI) '' SAKARYA
17 Sinan Sadık AVCI 2(NI) '' SAKARYA
18 Yasemin ÇENGEL 2(NI) '' SAKARYA
19 Yasemin KOÇ 2(NI) '' KÜTAHYA
20 Halil CAN 2(NI) '' KÜTAHYA
21 Ayla YILMAZ 2(NI) '' İZMİR
22 Ahmet ŞENAY 2(NI) '' BURDUR
23 Fatih İLKEL 2(NI) Shito-Ryu MANİSA
24 Özge AKIN 2(NI) '' ANKARA
25 Ali Sezer SOYAL 2(NI) '' ANKARA
26 Sezen EROL 2(NI) '' ANKARA
27 Gökhan TOPCUOĞLU 2(NI) '' ANKARA
28 Buket AKTAŞ 2(NI) '' İZMİR
29 Tufan ŞEN 2(NI) Wado-Ryu İSTANBUL
30 Murat BIYIKLI 2(NI) '' İSTANBUL
31 Hande ARI 2(NI) Goju-Ryu İZMİR
32 Hakan DÖLDÖŞ 3(SAN) Shotokan DENİZLİ
33 Resul DALBEY 3(SAN) '' SAMSUN
34 Hanifi BÜYÜKMERT 3(SAN) '' BURSA
35 Musa OK 3(SAN) '' AFYON
36 Oğuzhan GENÇ 3(SAN) '' TEKİRDAĞ
37 Asıf DUMAN 4(YON) Shito-Ryu HATAY(Denklik)
38 Bülent ÖZGÜNDÜZ 4(YON) '' ANTALYA
39 Lütfü YILDIZ 4(YON) Goju-Ryu İZMİR
40 Murat BAYRAMOĞLU 4(YON) '' İZMİR
41 Ayhan KARAHAN 4(YON) '' İSTANBUL
42 Ercan KARA 4(YON) Shotokan İSTANBUL
43 Hanifi ARSLAN 4(YON) '' İSTANBUL
44 İsmail Hakkı ŞEN 4(YON) '' KOCAELİ
45 Cemil ÇAKIR 4(YON) '' BURSA
46 İlknur TULUNAY 4(YON) '' DENİZLİ
47 Seçkin CAN 4(YON) '' İSTANBUL
48 Yurtseven ELDEN 4(YON) '' İZMİR
49 Bayram YAMAN 4(YON) '' SAMSUN
         
         
09 ARALIK 2006- BURSA
DAN SINAVINDA KALANLAR
KALANLAR
S.n Adı Soyadı DAN DERECESİ Stili Bölgesi
1 M.EMİN BARAN 1(SHO) Goju-Ryu İZMİR
2 MEHMET ANKARA 1(SHO) '' İZMİR
3 İBRAHİM ACENGİZ 1(SHO) '' BURSA
4 SEHER ÇİÇEK 1(SHO) Shotokan SAKARYA
5 İLYAS DOĞAN 1(SHO) '' KIRKLARELİ
6 MURAT ALTUNER 1(SHO) '' BURSA
7 İBRAHİM DAMAR 1(SHO) '' BURSA
8 AYHAN GÜNEY 1(SHO) '' BURSA
9 TURAN DEMİR 1(SHO) '' KOCAELİ
10 KEREM ALİ ZEREN 1(SHO) '' SAKARYA
11 YASİN KAYPAK 1(SHO) '' SAKARYA
12 AYŞENUR ŞAHİN 1(SHO) '' SAKARYA
13 RESUL KOCAMAN 1(SHO) '' YALOVA
14 BUĞRA BOZ 1(SHO) '' KOCAELİ
15 MEHMET ALİ EROĞLU 1(SHO) '' BURSA
16 MERVE ÖZKAN 1(SHO) '' AFYON
17 MERT İPEK 1(SHO) '' KOCAELİ
18 RAMAZAN MARANGOZ 1(SHO) '' DENİZLİ
19 SAMET KÖSELER 1(SHO) '' KOCAELİ
20 YUSUF ORTAKCI 1(SHO) '' KOCAELİ
21 YUSUF YAVUZ 1(SHO) '' BURSA
22 MUSAB TEMEL 1(SHO) '' BURSA
23 ENES TEMEL 1(SHO) '' BURSA
24 SELMAN KAYA 1(SHO) '' BURSA
25 ZEYNEP AY 1(SHO) '' BURSA
26 MUSTAFA ATAMER 1(SHO) '' DENİZLİ
27 MURAT KELEŞ 1(SHO) '' İSTANBUL
28 ALPER ARSLANALP 1(SHO) '' İZMİR
29 BURAK DİŞLİ 1(SHO) '' İZMİR
30 YAŞAR BAYAR 1(SHO) '' ANTAYYA
31 FATİH MEHMET TAŞDEMİR 1(SHO) '' İSTANBUL
32 EMRE BAŞTÜRK 1(SHO) '' BURSA
33 GÖKHAN KAPBAŞ 1(SHO) '' İZMİR
34 HAKAN TEK 1(SHO) '' BURSA
35 ÖZKAN ÇOŞAR 1(SHO) '' SAKARYA
36 Ö.ABDURRAHMAN DURSUN 1(SHO) '' SAKARYA
37 TUNCAHAN BÜYÜKTAZİM 1(SHO) '' SAKARYA
38 MURAT DERE 1(SHO) '' SAKARYA
39 ÖMER KULE 1(SHO) '' BURSA
40 FİLİZ ASLAN 1(SHO) '' BALIKESİR
09 ARALIK 2006- BURSA
DAN SINAVINDA KALANLAR
KALANLAR
S.n Adı Soyadı DAN DERECESİ Stili Bölgesi
41 FERDİ MERCAN 1(SHO) Shotokan AFYON
42 ÖMER ŞÜKRÜ OLUCAK 1(SHO) '' AFYON
43 MUSTAFA ERDOĞAN 1(SHO) '' AFYON
44 HİMMET BAL 1(SHO) ' AFYON
45 UĞUR ÇELİK 1(SHO) '' AFYON
46 İHSAN ÖZKAN 1(SHO) '' AFYON
47 FAHRETTİN ACAR 1(SHO) '' AFYON
48 ENES AKKOYUN 1(SHO) '' BALIKESİR
49 ARİF UĞUR AKPINAR 1(SHO) '' BALIKESİR
50 ONUR AKPINAR 1(SHO) '' BALIKESİR
51 NİHAT KOSKOS 1(SHO) '' MUĞLA
52 MEHMET BURNAZ 1(SHO) '' SAKARYA
53 VOLKAN ÖZKAN 1(SHO) '' MUĞLA
54 OSMAN CAMBAZ 1(SHO) '' MUĞLA
55 GÜRCAN GÜNAY 1(SHO) '' KOCAELİ
56 OĞUZHAN GÜLTEKİN 1(SHO) '' SAKARYA
57 VOLKAN YALIM 2(NI) Shotokan SAKARYA
58 SERDAR ATHAN 2(NI) '' BURSA
59 MURAT GÜCUK 2(NI) '' SAKARYA
60 OSMAN YAZICI 2(NI) '' BURSA
61 ÇAĞLA NUR ALFATLI 2(NI) '' BURSA
62 BARBAROS YILDIRIM 2(NI) '' DENİZLİ
63 ERKAN ONAT 2(NI) '' BURSA
64 AHMET BAY 2(NI) '' BURSA
65 MUSTAFA YILDIZ 2(NI) '' MUĞLA
66 HAKAN BELET 2(NI) '' KÜTAHYA
67 KEMAL KESİK 2(NI) '' İSTANBUL
68 DURSUN ALİ KALINCI 2(NI) '' İZMİR
69 M.BÜLENT ÜNAL 2(NI) '' İZMİR
70 MÜBİN BEŞİR 2(NI) '' KOCAELİ
71 DİNCER EKİNCİ 2(NI) '' KOCAELİ
72 MUSTAFA AKKAYA 2(NI) '' KOCAELİ
73 YALÇIN KURT 2(NI) '' KIRKLARELİ
74 NİHAT EREL 2(NI) '' KIRKLARELİ
75 MEHMET DİNÇ 2(NI) '' KÜTAHYA
76 ARİF KAYA 2(NI) '' İZMİR
77 MEHMET YER 2(NI) '' BURDUR
78 MEHMET DEDEOĞLU 2(NI) Goju-Ryu İZMİR
79 TUĞRUL AKKOYUN 2(NI) Shito-Ryu MANİSA
09 ARALIK 2006- BURSA
DAN SINAVINDA KALANLAR
KALANLAR
S.n Adı Soyadı DAN DERECESİ Stili Bölgesi
1 SEÇKİN KÜÇÜKSELLER 3(SAN) Shotokan SAKARYA
2 ŞABAN DUA 3(SAN) '' İZMİR
3 TAYFUN KOBAŞ 3(SAN) '' SAKARYA
4 UFUK KAPTAN 4(YON) '' YALOVA
5 ERDAL ÖZCAN 4(YON) '' İSTANBUL
         
Arti verYukarı Dön
Fatih Açılır Kutu Gör
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Simge

Kayıt Tarihi: 01.Ekim.2003
Konum: Istanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1122
Tesekkür: 498
Puan: 992
%19
  Alıntı Fatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Ocak.2007 Saat 15:41
09 ARALIK 2006- BURSA
DAN SINAVINI KAZANANLAR
GEÇENLER 
       
S No: Adı Soyadı DAN DERECESİ Stili Bölgesi
1 Sefer BOLAT 1(SHO) Shotokan  BURSA
2 Mustafa GÜLTEKİN 1(SHO) '' ''
3 Tufan FİDAN 1(SHO) '' KOCAELİ
4 Ferdağ ÖZARAS 1(SHO) '' YALOVA
5 Aybüke KOÇAL 1(SHO) '' YALOVA
6 Okan ÜZER 1(SHO) '' SAKARYA
7 Sevda ÖZARAS 1(SHO) '' YALOVA
8 Zeynep ÖZTÜRK 1(SHO) '' BURSA
9 Fatma ÖZEN 1(SHO) '' AFYON
10 Şahin BÜYÜKMERT 1(SHO) '' BURSA
11 Timuçin ÖZTÜRK 1(SHO) '' YALOVA
12 Erman ELTEMUR 1(SHO) '' KOCAELİ
13 Bahar ÖZTÜRK 1(SHO) '' BURSA
14 Hidayet Enes YILDIRMER 1(SHO) '' KOCAELİ
15 Çağla KARA 1(SHO) '' KOCAELİ
16 Gamze AKBAŞ 1(SHO) '' BURSA
17 Ahmet Toygun AKYILDIZ 1(SHO) '' KOCAELİ
18 Çağla Saadet KOÇMAN 1(SHO) '' KOCAELİ
19 Hakan FİDAN 1(SHO) '' KOCAELİ
20 Hasan ALİUSTAOĞLU 1(SHO) '' KOCAELİ
21 Soner İLGÜN 1(SHO) '' DENİZLİ
22 Mehmet KIZILHAN 1(SHO) '' DENİZLİ
23 Öner ESKİEVLİ 1(SHO) '' BURDUR
24 Halil ŞARKAYA 1(SHO) '' DENİZLİ
25 Muhammed ÖRNEKCİ 1(SHO) '' DENİZLİ
26 Nebahat YILMAZ 1(SHO) '' BİLECİK
27 Ali ULUKSAR 1(SHO) '' DENİZLİ
28 Çağla ULUK 1(SHO) '' BİLECİK
29 Hasan ŞENGÜL 1(SHO) '' DENİZLİ
30 Melek ŞEN 1(SHO) '' BİLECİK
31 Binnaz YENEN 1(SHO) '' KOCAELİ
32 Büşra ÇOBAN 1(SHO) '' KOCAELİ
33 Feyza ESİN 1(SHO) '' KOCAELİ
34 Bedri SİLEN 1(SHO) '' İSTANBUL
35 Ayşe KOBYA 1(SHO) '' YALOVA
36 Tuğba ULAŞ 1(SHO) '' İSTANBUL
37 Şennur BAŞTÜRK 1(SHO) '' BURSA
38 İmam BUDAK 1(SHO) '' BURSA
39 Recep ASAN 1(SHO) '' BURSA
40 Cuvan Ferhat ORUÇ 1(SHO) '' BURSA
09 ARALIK 2006- BURSA
DAN SINAVINI KAZANANLAR
GEÇENLER 
s.n Adı Soyadı DAN DERECESİ Stili Bölgesi
41 Şebnem IŞIK 1(SHO) Shotokan  BURSA
42 Gürkan BULUT 1(SHO) '' ''
43 Gökhan BOZKURT 1(SHO) '' BURSA
44 İbrahim AKÇELİK     1(SHO) '' BURSA
45 Gülsemin ŞENGÜN     1(SHO) '' İSTANBUL
46 Şeyma YAMANOĞLU     1(SHO) '' İSTANBUL
47 Hatice Selva ŞAHİN     1(SHO) '' İSTANBUL
48 Ümüt ŞANLI     1(SHO) '' BURSA
49 Gözde EREL     1(SHO) '' KIRKLARELİ
50 Semih TAŞDELEN     1(SHO) '' İSTANBUL
51 Kazım USLU     1(SHO) '' İSTANBUL
52 İsmail DEMİR     1(SHO) '' BURSA
53 Gül Dilan DİRİK     1(SHO) '' DENİZLİ
54 Nelihan ÇALIŞKAN     1(SHO) '' KIRKLARELİ
55 Merve DURSUN     1(SHO) '' DENİZLİ
56 Serap KAYA     1(SHO) '' DENİZLİ
57 İpek KALEMCİ     1(SHO) '' DENİZLİ
58 Zehra BALTA     1(SHO) '' DENİZLİ
59 Saime PAZAR     1(SHO) '' DENİZLİ
60 Yasemin ATAMER     1(SHO) '' DENİZLİ
61 Yunus YEŞİL     1(SHO) '' İSTANBUL
62 Bilal KÖKER     1(SHO) '' İSTANBUL
63 Sercan ELBÜKEN     1(SHO) '' BURSA
64 Ahmet ÇA     1(SHO) '' BURSA
65 Mehmet Haluk ÖZER 1(SHO) '' İZMİR
66 Halit SIRÇA 1(SHO) '' İZMİR
67 Hasan ÖZÇELİK 1(SHO) '' İZMİR
68 Veysel DOĞAN 1(SHO) '' İZMİR
69 Sema KIPIR 1(SHO) '' KÜTAHYA
70 Fahrettin ÇOLAK 1(SHO) '' KÜTAHYA
71 Caner SÖNMEZ 1(SHO) '' KÜTAHYA
72 Yusuf CAN 1(SHO) '' KÜTAHYA
73 Ahmet CAN 1(SHO) '' KÜTAHYA
74 Büşra TÜRKMEN 1(SHO) '' BURSA
75 Yılmaz BAYRAM 1(SHO) '' BURSA
76 Özgür Ugur EROĞLU 1(SHO) '' BURSA
77 Fatma KÜÇÜK 1(SHO) '' BURSA
78 Emre CEVAHİR 1(SHO) '' BURSA
79 Alperen DOĞAN 1(SHO) '' BURSA
80 Mustafa KÖRLÜ 1(SHO) '' BURSA
09 ARALIK 2006- BURSA
DAN SINAVINI KAZANANLAR
GEÇENLER 
sn Adı Soyadı DAN DERECESİ Stili Bölgesi
81 Ahmet ÇÜMEN 1(SHO) Shotokan  İZMİR
82 Alihan VATANSEVER 1(SHO) '' İZMİR
83 Habibe İrem HALİMOĞLU 1(SHO) '' İZMİR
84 Hasan Demirci ATASOY     1(SHO) '' BURSA
85 Şahin DOMANIÇ     1(SHO) '' SAKARYA
86 Taner TENHA     1(SHO) '' SAKARYA
87 Büşra TOSUN     1(SHO) '' SAKARYA
88 Neslihan MUTLU     1(SHO) '' BURSA
89 Onur Emre ZEYBEK     1(SHO) '' BURSA
90 Ronahi AKGÜN     1(SHO) '' ANTALYA
91 Dilara AYDOĞAN     1(SHO) '' İSTANBUL
92 Melis AYDIN     1(SHO) '' BURSA
93 Batuhan ÖNAL     1(SHO) '' MUĞLA
94 Kaan GÜL     1(SHO) '' MUĞLA
95 Recep Ersel KOÇER     1(SHO) '' SAKARYA
96 Sinan KAYA     1(SHO) '' SAKARYA
97 Tahir NALDÖKEN     1(SHO) '' MUĞLA
98 Aysun ELMAS     1(SHO) '' İSTANBUL
99 Berksan YİĞİT     1(SHO) '' MUĞLA
100 Zafer UZUN     1(SHO) '' MUĞLA
101 Mustafa Doğan ÖVER     1(SHO) '' MUĞLA
102 Celadet CAMBAZ     1(SHO) '' MUĞLA
103 Adem KAYA     1(SHO) '' MUĞLA
104 Sabri ÖZDEMİR     1(SHO) '' MUĞLA
105 Erkan ER 1(SHO) '' DENİZLİ
106 Şeyda Nur YETİŞKİN 1(SHO) '' DENİZLİ
107 Özdal ÖZCAN 1(SHO) '' İSTANBUL
108 Uğur ÇELİK 1(SHO) '' BOLU
109 Enes ELGİN 1(SHO) '' KOCAELİ
110 Arzu KARAVELİOĞLU 1(SHO) '' BİLECİK
111 Balanur İÇEN 1(SHO) '' SAKARYA
112 Taha ŞİMŞİR 1(SHO) '' SAKARYA
113 Bahar Ebru ÇELİK 1(SHO) '' SAKARYA
114 Ayşe MUSTAK 1(SHO) '' DENİZLİ
115 Halil İbrahim ŞENGÜL 1(SHO) '' DENİZLİ
116 Cihat BİLGİÇ 1(SHO) '' DENİZLİ
117 Tuğba HÜSMEN 1(SHO) '' MUĞLA
118 Anıl YAZGAN 1(SHO) '' İSTANBUL
119 Emre BOLAT 1(SHO) '' MUĞLA
120 Kübra ŞENGÜL 1(SHO) '' DENİZLİ
Arti verYukarı Dön
Fatih Açılır Kutu Gör
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Simge

Kayıt Tarihi: 01.Ekim.2003
Konum: Istanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1122
Tesekkür: 498
Puan: 992
%19
  Alıntı Fatih Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Ocak.2007 Saat 15:31
09 2006 ADANA DAN SONUÇLARI
S.NO ADI-SOYADI İLİ SONUÇ DAN DERECESİ
1 A.YASİR ŞAHİN ANKARA GEÇTİ 1.DAN
2 MUSTAFA OĞUZ IŞIKSOY ANKARA GEÇTİ 1.DAN
3 İLKER ERDEM ANKARA GEÇTİ 1.DAN
4 FARUK BAĞCI ANKARA GEÇTİ 1.DAN
5 SÜLEYMAN ŞAHİN ANKARA GEÇTİ 1.DAN
6 YASİN KARADAĞ ANKARA GEÇTİ 1.DAN
7 SERDAR CAN ANKARA GEÇTİ 1.DAN
8 ÖMER BERTAN ÇAM ANKARA GEÇTİ 1.DAN
9 MUSTAFA TÜLÜCE ADANA GEÇTİ 1.DAN
10 ATAY BOZKURT ADANA GEÇTİ 1.DAN
11 PINAR MERAL ADANA GEÇTİ 1.DAN
12 MEHMET TURAN İSTANBUL GEÇTİ 1.DAN
13 MERYEM MERAL ADANA GEÇTİ 1.DAN
14 YUSUF YILDIZ K.MARAŞ KALDI K.RENGİ 1.KYU
15 ADEM KURT OSMANİYE GEÇTİ 1.DAN
16 YUSUF KAYA HATAY GEÇTİ 1.DAN
17 HASAN BAYIR HATAY GEÇTİ 1.DAN
18 HARUN PAÇA MERSİN KALDI K.RENGİ 1.KYU
19 BERNA ARIKAN MERSİN GEÇTİ 1.DAN
20 RECEP GÜMÜŞTEKİN MERSİN GEÇTİ 1.DAN
21 MUHARREM GÜLEKEN MERSİN KALDI 1.DAN
22 HALİL  İBRAHİM ARAS MERSİN GEÇTİ 1.DAN
23 SALİM AKKILIÇ ERZİNCAN KALDI K.RENGİ 1.KYU
24 CİHANGİR YARDIMCI ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
25 CEMAL KARAHALİLOĞLU ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
26 HASAN SEV ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
27 MERT KAAN ESEN ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
28 ADEM TOSUN ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
29 HALİL YILMAZ ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
30 HAKAN YÜKSEL ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
31 AHMET MURAT EŞİYOK MERSİN KALDI K.RENGİ 1.KYU
32 BURAK ATEŞSAÇAN MERSİN GEÇTİ 1.DAN
33 FIRAT BOZAN MERSİN KALDI K.RENGİ 1.KYU
34 DENİZ ÇIRAK MERSİN KALDI K.RENGİ 1.KYU
35 KADİR ÖZMEN MERSİN KALDI K.RENGİ 1.KYU
36 CUMALİ KAPLAN GAZİANTEP KALDI K.RENGİ 1.KYU
37 SERKAN DALYAN GAZİANTEP GEÇTİ 1.DAN
38 ŞEYMA YILMAZ GAZİANTEP GEÇTİ 1.DAN
39 M.ALİ BÜYÜKBASTIRMACI KONYA GEÇTİ 1.DAN
40 S.MUAMMER ERDOĞAN KONYA GEÇTİ 1.DAN
41 HAKAN ÖZTÜRK KONYA KALDI K.RENGİ 1.KYU
42 MÜCAHİT DURANDURSUN KONYA KALDI K.RENGİ 1.KYU
43 MUSTAFA DEMİRCİ KONYA KALDI K.RENGİ 1.KYU
44 İHSAN TAŞ KONYA KALDI K.RENGİ 1.KYU
45 MUSA KÜÇÜK KONYA GEÇTİ 1.DAN
46 ONUR KÜÇÜK KONYA GEÇTİ 1.DAN
47 H.İBRAHİM ERDAL KONYA GEÇTİ 1.DAN
48 RABİA ERDAL KONYA GEÇTİ 1.DAN
49 ASİYE KARAKAYA KONYA GEÇTİ 1.DAN
50 HAVVA BAL KONYA GEÇTİ 1.DAN
51 ASİYE YAYLA KONYA GEÇTİ 1.DAN
52 GÜLBAHAR AK KONYA GEÇTİ 1.DAN
53 FATMA KÜÇÜK KONYA GEÇTİ 1.DAN
54 RABİA KOÇAŞLI KONYA GEÇTİ 1.DAN
55 HAVVA FURUNLUKOYAK KONYA GEÇTİ 1.DAN
56 MERVE ZAMBAKCI KONYA GEÇTİ 1.DAN
57 BETÜL YILMAZ KONYA GEÇTİ 1.DAN
58 AYŞE ANT KONYA GEÇTİ 1.DAN
59 ZEHRA ÖZ KONYA KALDI K.RENGİ 1.KYU
60 HATİCE DEMİŞ KONYA KALDI K.RENGİ 1.KYU
61 CEMİLE KARAALİ HATAY KALDI K.RENGİ 1.KYU
62 NADİYE ÇİÇEK HATAY GEÇTİ 1.DAN
63 YASEMİN TOPAL HATAY GEÇTİ 1.DAN
64 HÜSEYİN AVCI HATAY KALDI K.RENGİ 1.KYU
65 MEHMET ÖNAL İSTANBUL GEÇTİ 1.DAN
66 AYŞE İLHAN KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
67 FERHAT KARAKUŞ KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
68 FATMA TÜMÜKLÜ KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
69 ÇİLEM BAL KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
70 KÜBRA KAYIŞ KAYSERİ GEÇTİ 2.DAN
71 KÜBRA NUR ŞİMŞEK KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
72 YUSUF BOZKURT KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
73 ALİ TUĞRUL KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
74 NİYAZİ TURAN KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
75 DOĞAN BAL KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
76 ÇAĞDAŞ CANER KOÇAK KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
77 MUSTAFA ÇIKLAKOÇ KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
78 YUSUF ALTINSOY KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
79 ÖMER ŞAHAN KAYSERİ KALDI K.RENGİ 1.KYU
80 MUSTAFA AKSOY KAYSERİ KALDI K.RENGİ 1.KYU
81 AHMET GAZCI KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
82 ALPER RIFAT SOYKÖK KAYSERİ GEÇTİ 1.DAN
83 MUHAMMED SEVDA KAYSERİ KALDI K.RENGİ 1.KYU
84 YUSUF EROL ADANA GEÇTİ 1.DAN
85 BAYRAM ERCAN İSTANBUL GEÇTİ 1.DAN
86 MEHMET ŞAHİN İLHANLI İSTANBUL GEÇTİ 1.DAN
87 GİZEM ELMASLI İSTANBUL GEÇTİ 1.DAN
88 HALİL OSMAN KARAKAYA ADANA GEÇTİ 1.DAN
89 BURAK KAÇAR ADANA GEÇTİ 1.DAN
90 İSRAFİL EROL ADANA GEÇTİ 1.DAN
91 NURETTİN KILIÇOĞLU ADANA GEÇTİ 1.DAN
92 ASLIHAN YILDIZ ADANA GEÇTİ 1.DAN
93 AYŞE AVAN ADANA GEÇTİ 1.DAN
94 ÖZLEM YETER ADANA GEÇTİ 1.DAN
95 BAHRİ EKER ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
96 EYÜP YETER ADANA GEÇTİ 1.DAN
97 M.TUGAY BAYSAL ADANA GEÇTİ 1.DAN
98 YUSUF ARIKAN ADANA GEÇTİ 1.DAN
99 SAMET KESKİN ADANA GEÇTİ 1.DAN
100 YUNUS EMRE MAVİŞ ADANA GEÇTİ 1.DAN
101 FERDİ TAYFUR ARIKAN ADANA GEÇTİ 1.DAN
102 NURİ EMRE SEVDİ ADANA GEÇTİ 1.DAN
103 ŞAFAK YENİ ADANA KALDI K.RENGİ 1.KYU
104 BAŞAK YENİ ADANA GEÇTİ 1.DAN
105 ORHAN GÜLER ADANA GEÇTİ 1.DAN
106 COŞKUN İBİŞAĞA ADANA GEÇTİ 1.DAN
107 UĞUR AKPOLAT ADANA GEÇTİ 1.DAN
108 GÜNEŞ ÖNEN ADANA GEÇTİ 1.DAN
109 ELİF ORUÇLİ ADANA GEÇTİ 1.DAN
110 ÜMRAN ORUÇLİ ADANA GEÇTİ 1.DAN
111 HİCRET ÇELİK ESKİŞEHİR KALDI K.RENGİ 1.KYU
112 DİLEK CANSIZ ADANA GEÇTİ 1.DAN
113 NAMIK DEMİR OSMANİYE GEÇTİ 1.DAN
114 AYŞE ALTUN İSTANBUL GEÇTİ 2.DAN
115 NİHAT TAÇYILDIZ İSTANBUL GEÇTİ 2.DAN
116 FEVZİ MAVİŞ ADANA KALDI 1.DAN
117 NAZIM KAYA ADANA KALDI 1.DAN
118 NEZİHE TÜMBÜL ADANA GEÇTİ 2.DAN
119 MELEHAT KONUŞ ADANA KALDI 1.DAN
120 HIDIR TOLGA GÜLDEREN KONYA GEÇTİ 2.DAN
121 ALPARSLAN GAZİ AYKIN OSMANİYE KALDI 1.DAN
122 MEHMET ÖZÇELİK OSMANİYE KALDI 1.DAN
123 KENAN TANAĞARDI ADIYAMAN KALDI 1.DAN
124 AHMET EĞİLMEZ OSMANİYE KALDI 1.DAN
125 SEZGİN YAŞİN SİVAS GEÇTİ 2.DAN
126 ÖMER UYSAL SİVAS GEÇTİ 2.DAN
127 AHMET ERKAN BAŞIBÜYÜK HATAY GEÇTİ 2.DAN
128 MEHMET TURAN KAYA HATAY GEÇTİ 2.DAN
129 HASİP KIL HATAY GEÇTİ 2.DAN
130 MEHMET CUMA COŞKUN HATAY KALDI 1.DAN
131 MEHMET ÖKSÜZ HATAY KALDI 1.DAN
132 HASAN TOPAL OSMANİYE KALDI 1.DAN
133 SONER TOPAL ANKARA GEÇTİ 2.DAN
134 ERDAL ÖZDEMİR ANKARA    
135 VAHAP AVCI ADANA GEÇTİ 2.DAN
136 ÖMER GÜDER GAZİANTEP GEÇTİ 2.DAN
137 BAYRAM ERDAL YORGUNER GAZİANTEP GEÇTİ 2.DAN
138 M.HİLMİ KAPLAN İSTANBUL GEÇTİ 2.DAN
139 MELDA DAĞ HATAY GEÇTİ 2.DAN
140 ÖZLEM SAPMAZ HATAY GEÇTİ 2.DAN
141 SELAHATTİN GÜRGÖZE MALATYA GEÇTİ 2.DAN
142 MİTHAT AKEMOĞLU HATAY KALDI 2.DAN
143 MURAT OPAK ADANA KALDI 2.DAN
144 CEMAL ESERSİN KARS KALDI 2.DAN
145 MEHMET TOPRAK ADANA KALDI 2.DAN
146 EMRE YILMAZ ADANA GEÇTİ 3.DAN
147 KENAN YÜCEL ADANA GEÇTİ 3.DAN
148 METEHAN GÖKTÜRK ADANA GEÇTİ 3.DAN
149 YUSUF COŞKUN ADANA GEÇTİ 3.DAN
150 AKTAN GÜNER MERSİN GEÇTİ 3.DAN
151 CEMİL ÇEVİK KONYA GEÇTİ 3.DAN
152 NAHİDE SAPMAZ HATAY KALDI 2.DAN
153 ALİ OSMAN GÜLER KONYA KALDI 2.DAN
154 GÖKHAN KÜÇÜKRECEP HATAY GEÇTİ 3.DAN
155 ABDULLAH EMRE TÜRKASLAN ADANA GEÇTİ 3.DAN
156 FİKRET ZEYBEK ANKARA GEÇTİ 3.DAN
157 MEHMET ERDAL TAPAN ADANA KALDI 2.DAN
158 ONUR DENİZ İSTANBUL GEÇTİ 3.DAN
159 METİN USTAHÜSEYİN İSTANBUL GEÇTİ 3.DAN
160 AHMET ŞAHİN GAZİANTEP KALDI 2.DAN
161 SALİH TOPALLAR ADANA KALDI 2.DAN
162 UĞUR ÇİP GAZİANTEP KALDI 2.DAN
163 MAŞALLAH AYKURT ADANA GEÇTİ 4.DAN
164 İLHAN HOŞYUMRUK ESKİŞEHİR GEÇTİ 4.DAN
165 HÜSEYİN AKDEMİR İSTANBUL GEÇTİ 4.DAN
166 BEHÇET ALTIOK ADANA GEÇTİ 5.DAN
167 CENAB TÜRKERİ ADANA GEÇTİ 5.DAN
168 SEDAT TURGUT MALATYA GEÇTİ 5.DAN
Arti verYukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör



Bu Sayfa 0,188 Saniyede Yüklendi.